Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

  • Jarosław, podkarpackie
  • Kierownik
  • 05.03.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNISERV Jarosław Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu w związku
    z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jarosław

    Cel stanowiska pracy:

    • nadzór i zapewnienie płynnego i prawidłowego prowadzenia Ksiąg Rachunkowych Spółki

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Spółki zgodnie z przepisami Ustawy o Rachunkowości i przepisami podatkowymi,
    • księgowanie dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK),
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych, RMK itp.,
    • przygotowywanie przelewów,
    • terminowe sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, plików JPK i innych deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • bieżąca weryfikacja sald i zapisów na kontach,
    • bieżąca weryfikacja rozrachunków z kontrahentami,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
    • bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian w zakresie przepisów podatkowych, współpraca z doradcami podatkowymi,
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym między innymi audytorami, Urzędem Skarbowym, GUS, bankami,
    • udział w sporządzaniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych Spółki.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • minimum 5-letnie doświadczenie w dziale księgowości, w tym 3-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
    • znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności w obszarze podatków VAT, CIT i PIT,
    • znajomość systemów finansowo – księgowych (mile widziana znajomość systemu SAP),
    • biegła obsługa pakietu MS Office,
    • bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • premiowy system motywacyjny,
    • program szkoleń,
    • dostęp do benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, karty sportowe i kinowe,
    • pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku.

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)