Ta oferta pracy jest nieaktualna od 300 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Samodzielna księgowa / Samodzielny Księgowy

PWR/0109/BRZ/SSK

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie rozliczeń prawno-podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z audytorami
  • Monitorowanie i nadzorowanie poprawności dokumentacji finansowej i księgowej
  • Opracowywanie raportów, analiz, prognoz, budżetów
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US)

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości lub pokrewne
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Samodzielność w działaniu

Nasz Klient Oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań i kontakt z międzynarodowym środowiskiem
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Jasną i klarowną ścieżkę kariery
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się