Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

POLFLAM Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 3

Jeziorzany (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów źródłowych;

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;

  • analiza rozrachunków i sald kont księgowych;

  • prowadzenie rejestrów VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT;

  • pomoc w sporządzaniu kalkulacji oraz rocznych deklaracji podatkowych;

  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku;

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy w kwestiach związanych z księgowością;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse lub analogiczne kursy (ACCA, CFA, CIMA);

  • minimum 5 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego;

  • praktyczna znajomość programu Excel;

  • znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • sumienność i odpowiedzialność;

  • dobra organizacja pracy;

Mile widziane

  • mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia Finanse i Księgowość;

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;

  • pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy i wymianie doświadczeń;

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • pakiet socjalny (np. bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku, paczki dla dzieci)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Spółka POLFLAM jest polskim producentem szkła ogniochronnego.

Przez lata działalności spółki zdobyliśmy gruntowną wiedzę zarówno o szkle ogniochronnym, jak i systemach konstrukcyjnych, w których jest stosowane.

Nasze szkło produkujemy:

- według własnej, autorskiej technologii,

- z surowców znajdujących się w stałym zapasie magazynowym.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm poparte są:

- tysiącami realizacji w całej Europie,

- uznaniem inwestorów i wykonawców.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy