Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

TMF GroupO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac, rezerw, leasingu
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, GUS, NBP
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów wg wymogów klienta
  • Wyznaczanie priorytetów i koordynowanie zadań dla asystentów i stażystów
  • Samodzielna i kompleksowa obsługa kluczowych Klientów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości, PDOF oraz ustawy o VAT
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Darmowe lekcje Business English w biurze
  • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia sportowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalny - wczasy pod gruszą
  • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Kogo Poszukujemy?

Poszukujemy Sanodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego do naszego zespołu w Warszawie, Katowicach lub zdalnie w celu wykonywania różnorodnych czynności księgowych dla przydzielonych, stosunkowo skomplikowanych klientów.

*Pamiętaj, że nasze ogłoszenie jest bazą talentów. Na bieżąco sprawdzamy aplikacje i przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Po rozmowie, kandydaci zostaną umieszczeni na liście rezerwowej i będą rekrutowani w miarę pojawiania się nowych pozycji wewnątrz TMF. Skontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy zostaną wybrani do kolejnego etapu procesu selekcji.

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 83 krajach, zatrudniająca ponad 9000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

Aktualne oferty pracodawcy
Job no: 551574

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Katowice