Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa/ Samodzielny księgowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej dla klientów, głównie firm usługowych.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów

  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych, raportów kasowych

  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT

  • Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych

  • Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji

  • Współpraca z komórką kadrowo-płacową

  • Tworzenie zestawień miesięcznych, kwartalnych i rocznych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości

  • Doświadczenie na stanowisku księgowego/księgowej, mile widziane w biurze rachunkowym

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości,

  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie i pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima

  • Certyfikat Księgowego lub ukończony kurs Głównej Księgowej w SKwP

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta

  • Możliwość pracy w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz doszkalające

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy