Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Harmann Polska Sp. z o.o.O firmie

Harmann Polska Sp. z o.o.

703

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • wprowadzanie, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,

  • analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • windykacja należności,

  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń ZUS

  • udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych i w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie raportów i zestawień,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki rachunkowość i finanse,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel),

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość oprogramowania firmy Insert GT (Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT),

  • zdolności analityczne,

  • samodzielność i terminowość,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,

  • Odpowiedzialność, staranność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

Harmann Ventilatoren - niemiecka jakość i niezawodność, profesjonalne produkty - wentylatory, centrale wentylacyjne, nagrzewnice oraz kompletne systemy wentylacji dedykowane do budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego.

Urządzenia Harmann z powodzeniem pracują na wielu prestiżowych inwestycjach w Polsce, Europie a nawet Azji.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kokotowie pod Krakowem, gdzie dysponuje centrum logistycznym o powierzchni ponad 5000m2, z wysokim składem na ok 4500 miejsc paletowych. Gwarantuje to najwyższą w Polsce dostępność wentylatorów wprost z półki. Inwestycje budowlane w całej Polsce obsługiwane są przez kilkunastoosobowy zespół handlowców mobilnych oraz kilkudziesięcioosobowy zespół inżynierów pracujących w biurze w Krakowie.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, pełnej wyzwań- dołącz do Nas już dzisiaj!

Przewiń do profilu firmy