Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

pianki Poliuretanowe FORMAT Mariusz HekselO firmie

pianki Poliuretanowe FORMAT Mariusz Heksel

Chylońska 30

Koleczkowo (pow. wejherowski)

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami;
  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych;
  • przygotowaniu sprawozdań finansowych;
  • księgowanie operacji gospodarczych;
  • prowadzenie rejestru środków trwałych;
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej;
  • kontrola wpływów należności oraz potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników;
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, zestawień na potrzeby GUS;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników;
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych.

WYMAGANIA

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki studiów: finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej;
  • znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości;
  • znajomość Ustawy o Podatku Dochodowym od Osób Fizycznych i Podatku VAT;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • rzetelność, sumienność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków;
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość programu kadrowo płacowego oraz Płatnik.

OFERUJEMY

  • pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • godziny pracy 8:00 - 16:00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne