Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Oshee Polska Sp. z o.o. O firmie

  • aleja 3 Maja 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Oshee Polska Sp. z o.o.

aleja 3 Maja 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie skutecznego funkcjonowania działalności księgowej i podatkowej Spółki, w tym:

  • - księgowanie listy płac z potrąceniami (np. usługi medyczne, ubezpieczenia grupowe, inne benefity),

  • - rozliczanie magazynu w cenach ewidencyjnych, rozliczanie produkcji,

  • - rozliczanie faktoringu,

  • - księgowanie leasingu finansowego i operacyjnego,

  • - kontrola formalno-rachunkowa dokumentów,

  • - wystawianie faktur sprzedażowych,

  • - uzgadnianie sald i obrotów kont magazynowych sprzedażowych i produkcyjnych,

  • - księgowanie sprzedaży i uzgadnianie sprzedaży,

  • - uzgadnianie rejestrów VAT oraz przygotowywanie zestawień do deklaracji,

  • - dekretacja, wprowadzanie i księgowanie faktur zakupowych i dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy,

  • - sporządzanie JPK VAT,

  • - znajomość zagadnień sprzedaży i zakupu (import, export WDT WNT).

  • Zapewnienie poprawności cyklicznych zamknięć.

  • Współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US, NBP).

  • Kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek u źródła).

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby lokalne i grupowe.

  • Rozliczanie inwentaryzacji.

  • Znajomość zagadnień związanych ze środkami trwałymi i WNiP.

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie księgowe, w tym min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Znajomość procesów księgowych związanych z zakresem obowiązków.

  • Znajomość programu ENOVA 365 (moduł księgowy) będzie dodatkowym atutem.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

  • Dostęp do pakietu benefitów.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy