Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ALTIOS POLSKAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ALTIOS POLSKA,
należąca do wiodącej grupy w międzynarodowym wsparciu biznesowym
ALTIOS International (www.altios.com), posiadającej 32 oddziały na całym świecie oraz rozbudowaną sieć partnerów, zatrudniającej ponad 750 ekspertów,
w związku z dynamicznym rozwojem i rosnącym portfelem naszych klientów, poszukuje:

Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego

Numer ref.: SK/05/21

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Rejestrowanie operacji gospodarczych oraz analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Raportowanie do Klienta: sporządzanie miesięcznych/rocznych sprawozdań finansowych, bilansów, RZiS;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań dla GUS oraz innych wymaganych obowiązującymi przepisami prawa;
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;
  • Budowanie relacji z Klientami;
  • Współpraca ze spółkami grupy kapitałowej w innych krajach.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 4 lata w rachunkowości (pełne księgi rachunkowe), w tym min. 2 lata na stanowisku samodzielnego księgowego/księgowej;
  • Znajomość pełnego spectrum zagadnień z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych (forma prawna prowadzonych spółek może mieć charakter drugorzędny, priorytetem jest aby prowadzone spółki miały znaczny poziom skomplikowania – większe od mikro w rozumieniu Rozporządzenia nr 364/2004/WE), mile widziane Kandydatki i Kandydaci z biur rachunkowych oraz z doświadczeniem w raportowaniu konsolidacyjnym;
  • Udokumentowane wykształcenie o specjalności rachunkowość, finanse, ekonomia;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową w mowie i piśmie, będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, znajomość obsługi Comarch ERP Optima mile widziana;
  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie;
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność szukania rozwiązań;
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i nastawienie na pracę zespołową,
  • Doświadczenie i otwartość na kontakty z Klientami obcojęzycznymi.

To oferujemy:

  • Stabilną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;
  • Dużą automatyzację procesu księgowania (rozczytywanie faktur OCR, zaawansowane schematy księgowe);
  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy;
  • Biuro w centrum Krakowa (ul. Pawia) z pracą w układzie hybrydowym (częściowo zdalnie);
  • Pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, karta lunchowa).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Prosimy również o dopisanie klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia właściwego kontaktu przez spółkę ALTIOS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pawia 18A/9, 31-154 Kraków celem przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest spółka ALTIOS POLSKA Sp. z o.o.

Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne