Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

DATAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Przewóz 21, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Przewóz 21

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz pełnych ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • Klasyfikacja VAT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku od towarów i usług

  • Klasyfikacja CIT, PIT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym

  • Uzgadnianie kont i przygotowywanie raportów dla klientów

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT) oraz JPK

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i rozliczeń dla obsługiwanych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego

  • Umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych

  • Mile widziane znajomość programu Optima

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość szybkiego awansu

  • Umowa o pracę

  • Miłą atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie

  • Wiele dodatkowych świadczeń

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą

  • Szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wysokie premie

Nasze certyfikowane biuro rachunkowe specjalizuje się w usługach księgowych oraz prowadzi dla firm kadry i płace. Oprócz tego zapewniamy naszym klienta wparcie w zakładaniu spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Dodatkowo dzięki dużemu doświadczeniu zgromadziliśmy wokół siebie zespól specjalistów, którzy oprócz usług księgowych doradzą w zakresie prawa, w pozyskiwaniu finansowania . Biuro rachunkowe Datan w Krakowie może zaoferować najwyższy standard usług. Zaufało nam już wiele firm o różnych profilach działalności.

Przewiń do profilu firmy