Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

INTER-MANAGEMENT SP. Z O.O.

Fabryczna 11

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów sprzedażowych, kosztowych i finansowych do systemu księgowego,

  • Nadzór nad importem dokumentów z systemów zewnętrznych,

  • Realizacja płatności,

  • Rozliczanie magazynów i inwentaryzacji,

  • Kontrola rozrachunków z kontrahentami i potwierdzanie sald,

  • Analiza kont księgowych,

  • Przygotowywanie danych do deklaracji JPKVAT,

  • Przygotowywanie danych do raportów wymaganych przez firmę (zarządczych) i instytucje publiczne (GUS),

  • Aktywny udział w pracach przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia,

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym,

  • Znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania (CIT, VAT),

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Doświadczenie zawodowe w branży HoReCa.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Wsparcie merytoryczne,

  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy,

  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu księgowości nowopowstałej inwestycji.

O nas

Jesteśmy centrum rozliczeniowym grupy hotelarsko-deweloperskiej z siedzibą w Krakowie. W związku z nową inwestycją w branży HoReCa oraz ciągłym rozwojem poszukujemy nowych specjalistów do naszego zespołu.