Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

TERMO-FOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 5008 500 brutto / mies.

Józefa Marcika 4a

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie I uzgadnianie sprzedaży;

  • Dekretacja, wprowadzania I księgowanie faktur zakupowych jak również dokumentów księgowych z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy;

  • Procesowanie zagadnień związanych ze środkami trwałymi i WNiP;

  • Księgowanie leasingów;

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów;

  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków ( w tym walutowych);

  • Ewidencja rozliczeń kosztów międzyokresowych;

  • Realizowanie zadań zleconych na bieżąco przez przełożonego;

  • Współpraca z Główną Księgowa, działem obsługi sprzedaży oraz handlowym.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnej księgowej;

  • Bardzo dobra znajomość programu Comarch ERP Optima;

  • Dobra znajomość pakietu Office;

  • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

  • Staranność i terminowość wykonywanych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej dziedzinie;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole, na którym możesz polegać;

  • Przyjazną atmosferę w pracy i otwartą komunikację w firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia;

  • Cykliczne imprezy integracyjne;

  • Elastyczne godziny pracy, pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

TERMOFOL – To stabilna firma z branży ogrzewnictwa elektrycznego w siedzibą w Krakowie i własnym zapleczem produkcyjno-magazynowym w Targowisku koło Krakowa. Produkty marki TERMOFOL zdobywają zaufanie klientów z całej Europy a nasza sieć sprzedaży jest intensywnie rozwijana w całej Europie. Nasze innowacyjne systemy grzewcze są odpowiedzią na zmieniającą się sytuacje rynkową i rewolucję klimatyczną. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby posiadającej udokumentowane doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej.

Przewiń do profilu firmy