Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

TERMO-FOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 500–8 500
brutto / mies.

TERMO-FOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Marcika 4a

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie I uzgadnianie sprzedaży;
  • Dekretacja, wprowadzania I księgowanie faktur zakupowych jak również dokumentów księgowych z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy;
  • Procesowanie zagadnień związanych ze środkami trwałymi i WNiP;
  • Księgowanie leasingów;
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów;
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków ( w tym walutowych);
  • Ewidencja rozliczeń kosztów międzyokresowych;
  • Realizowanie zadań zleconych na bieżąco przez przełożonego;
  • Współpraca z Główną Księgowa, działem obsługi sprzedaży oraz handlowym.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnej księgowej;
  • Bardzo dobra znajomość programu Comarch ERP Optima;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • Staranność i terminowość wykonywanych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej dziedzinie;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole, na którym możesz polegać;
  • Przyjazną atmosferę w pracy i otwartą komunikację w firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia;
  • Cykliczne imprezy integracyjne;
  • Elastyczne godziny pracy, pracę w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

TERMOFOL – To stabilna firma z branży ogrzewnictwa elektrycznego w siedzibą w Krakowie i własnym zapleczem produkcyjno-magazynowym w Targowisku koło Krakowa. Produkty marki TERMOFOL zdobywają zaufanie klientów z całej Europy a nasza sieć sprzedaży jest intensywnie rozwijana w całej Europie. Nasze innowacyjne systemy grzewcze są odpowiedzią na zmieniającą się sytuacje rynkową i rewolucję klimatyczną. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby posiadającej udokumentowane doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Józefa Marcika 4a, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków