Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń Sp. z o.o. jest firmą z doświadczeniem, rozwijającą się w kierunku samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych dla już obecnych i nowych Klientów.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla podmiotów z różnych branż,
  • wprowadzanie dokumentów (kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, rozliczeń międzyokresowych), uzgadnianie rozrachunków, wyliczanie amortyzacji, rozliczeń międzyokresowych,
  • wyliczanie podatków, tworzenie deklaracji CIT, PIT, VAT, PCC i inne,
  • obsługa kadrowo-płacowa, sporządzanie umów, wyliczanie list płac, składek ZUS,
  • bieżący kontakt z obsługiwanymi podmiotami,
  • kontakt z Klientami oraz urzędami,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych,
  • inne czynności związane z zamykaniem miesiąca, roku oraz bieżącymi potrzebami klientów.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • minimum dwa lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • sumienności i staranności,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych i stosowania ich w praktyce,
  • znajomości MS Office,
  • znajomości oprogramowania Comarch OPTIMA (lub omówienie pracy na innym),
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole, w lokalizacji Kraków – Podgórze,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

Ogłoszenie archiwalne