Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Doradztwa Podatkowego AGTAX

    Nasze centrum świadczący kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości oraz obsługi kadrowo-płacowej.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: SK/2018/03
    Opis stanowiska:
    • prowadzenie księgowości firm obsługiwanych przez firmę: spółek kapitałowych, osobowych oraz działalności jednoosobowych
    • samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
    • kontrola prawidłowości sald dot. rozliczeń publiczno-prawnych
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji
    • udzielanie informacji klientom z zakresu ich obowiązków podatkowych
    • sporządzanie sprawozdań finansowych
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT)
    • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)
    Wymagania:
    • 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości
    • dobra teoretyczna i praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości
    • znajomość programu OPTIMA (mile widziane)
    • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pakiet medyczny
    • przyjazną atmosferę pracy
    • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Agatę Grochowinę prowadzącą działalność gospodarczą pod adresem: Centrum Doradztwa Podatkowego AGTAX, ul. Batorego 19/6, 31-135 Kraków.