Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Biuro Rachunkowe LEXUS, lider w outsourcingu usług księgowych oraz kadrowo-płacowych poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w renomowanej firmie. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, nie wahaj się, aby aplikować do naszego biura na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Co oferujemy?

    • pracę na samodzielnym stanowisku w kilkuosobowym zespole sympatycznych ludzi w biurze w centrum Krakowa (przy Centrum Kongresowym ICE),
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie,
    • komfortowe warunki pracy,
    • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
    • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,
    • pakiet indywidualnej opieki medycznej.

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenie w dziale księgowości min. 3 lata (chętnie w biurze rachunkowym),
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość),
    • dobrej teoretycznej i praktycznej znajomości prawa podatkowego oraz zagadnień księgowych,
    • znajomości oprogramowania Comarch Optima i Płatnik,
    • zaangażowania, sumienności, dobrej organizacji pracy, pozytywnego usposobienia,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Główne zadania na tym stanowisku obejmują:

    • prowadzenie PKPiR i ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,
    • prowadzenie ewidencji VAT i sporządzanie deklaracji VAT,
    • naliczanie wynagrodzeń oraz składek ZUS,
    • dokonywanie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych PIT,
    • współpraca i kontakty z klientami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi.

    Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.