Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Biuro rachunkowe poszukuje specjalistyów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków / Czyżyny

    Obowiązki:

    • Rozliczanie firm prowadzących księgi prawa handlowego
    • Rozliczanie firm prowadzących książkę przychodów i rozchodów, ryczałt
    • Obsługa kadr i płac
    • Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
    • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
    • Ewentualne inne zlecenia związane z obsługą bieżącą firm

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • MilewidzianyCertyfikatMF
    • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości
    • Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT, mile widziana znajomość prawa pracy
    • Umiejętność znajdowania i zastosowania przepisów
    • Bardzo dobra znajomość programów księgowych ERP Optima, Płatnik
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)
    • Umiejętności analityczne i organizacyjne
    • Komunikatywność, skrupulatność
    • Rzetelność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Stworzenie możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na stałe lub
    • Rozliczenie poprzez FV VAT- Własna działalność gospodarcza lub możliwość jej założenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego, kursy, szkolenia
    • Samodzielne stanowisko pracy, narzędzia do pracy
    • Pełną wyzwań pracę,
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00
    Zgłoszenia zawierające CV proszę przesyłać, klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).