Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

KATARZYNA SADURSKA KANCELARIA PODATKOWA VAT

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Królewska 41

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Praca od poniedziałku do piątku od 8-00 do 16-00,

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości Spółek,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych firm (VAT, VATUE, PIT, CIT).

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku: samodzielnego/ej księgowego/ej (mile widziane w biurze rachunkowym),

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,

  • doświadczenie w obsłudze programu ERP Optima,

  • systematyczność, bycie zorganizowanym, rzetelność.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Kancelaria Podatkowa VAT powstała w 1995 r. i nieprzerwanie działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego.

    Kancelaria prowadzona jest przez Katarzynę Sadurską zajmującą się doradztwem podatkowym od 1992 r., posiadającą status doradcy podatkowego (nr wpisu 03796) oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

    Kadra Kancelarii to 11 osobowy zespół, składający się z wysoko wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie wykształcenie ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.