Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

BIURO RACHUNKOWE PODATNIK S C

6 0008 500 brutto / mies.

Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 6

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne księgowanie firm na pełnych księgach - sp. z o.o., komandytowe, akcyjne, fundacje z przeróżnych branż a także KPIR

  • zamykanie miesiąca/roku

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • bieżąca obsługa Klientów biura

  • weryfikacja księgowań

  • praca na oprogramowaniu Comarch Optima oraz SaldeoSmart

Nasze wymagania

Chcielibyśmy aby Osoba, która do nas dołączy była:

• zaangażowana,

• pozytywnie nastawiona,

• pełna pasji do pracy w księgowości,

• posiadała doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym min. 3 lata- warunek

konieczny

• świadoma wiedzy z zakresu podatków : CIT, PIT, VAT, UoR- znajomość

powyższych będzie weryfikowana testem sprawdzającym wiedzę

• na bieżąco ze zmianami podatkowymi

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie- adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • grupowe ubezpieczenie

  • wsparcie merytoryczne,

  • finansowanie ciekawych szkoleń czy kursów

  • stały rozwój zawodowy i osobisty

  • elastyczność pracy- hybrydowy system pracy

  • komfortowe warunki pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • przede wszystkim fantastyczną atmosferę, gdzie na pierwszym miejscu jest Człowiek :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

O nas

Biuro rachunkowe, które mocno stawia na relacje z ludźmi i innowacyjne rozwiązania, automatyzacje czy robotyzacje poszukuje do Swojego Zespołu Kolejnej Osoby.

Lubisz nowe wyzwania i pracę w przyjaznej atmosferze ?

Chcesz stale podnosić kwalifikacje, brać udział w atrakcyjnych szkoleniach/kursach?

A może jesteś doświadczoną osobą, która szuka ciekawej pracy i nie boi się wyzwań ?

Lubisz pełną księgowość ?

Masz głowę pełną pomysłów i chcesz razem z nami realizować wizję nowoczesnego i niestandardowego biura rachunkowego, gdzie głos Załogi jest bardzo ważny?

Jesteś osobą komunikatywną i nie straszny Ci kontakt z klientem ?

Jeśli odpowiedziałaś/ eś tak na którekolwiek pytanie to znaczy, że do naszego przyjaznego Biura Rachunkowego szukamy kogoś takiego jak Ty !

Bardzo mocno cenimy sobie zdanie innych i mile widziane są kreatywne pomysły na rozwój naszej firmy.