Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Syzan MetalO firmie

Syzan Metal

Krzemieniecka 2

Łódź

Firma Syzan Metal Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • analiza i bieżąca kontrola zapisów księgowych,
  • kontrola sald,
  • rozliczanie podatku VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK,
  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS,
  • rozliczanie kosztów produkcji,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • bieżąca komunikacja i koordynacja działań z innymi działami firmy,
  • pomoc przy sporządzaniu raportów,
  • udział w procesie zamykania miesiąca,
  • aktywny udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość),
  • dobra znajomość bieżących przepisów ustawy o rachunkowości oraz podatkowych,
  • dobra znajomość pakietu MS – Office oraz programów księgowych (mile widziany system ERP ENOVA),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność, etyka zawodowa,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów, zaangażowanie,
  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • odpowiedzialne stanowisko,
  • ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającej się organizacji,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zaangażowanej w pracę,
o otwartej osobowości, chcącej doskonalić się zawodowo, rzetelnej i dokładnej.

Prześlij nam swoją aplikację z nagłówkiem:

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu użycia ich w procesie rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy