Oferta pracy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

ABAK S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ABAK S.A. będąca jednym z ogólnopolskich liderów branży usług księgowych, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw, osób fizycznych, spółek osobowych i osób prawnych poszukuje do jednego ze swoich oddziałów osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy odpowiadać będzie za m.in. samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg biura rachunkowego, sporządzanie niezbędnych deklaracji do US, a także informacji do GUS, sporządzanie sprawozdań finansowych dla klientów biura, bezpośrednią współpracę z klientami biura.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów korzystających z pełnej księgowości,
  • biegła znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
  • umiejętność praktycznego zastosowania przepisów podatkowych oraz bilansowych,
  • doświadczenie w miesięcznych oraz rocznych zamknięciach spółek prawa handlowego,
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • znajomość programów księgowych,
  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • ubezpieczanie grupowe,
  • szkolenia wewnętrzne.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim, w terminie do 1 listopada 2020 r. z dopiskiem „Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy” w temacie wiadomości. CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Po dokonaniu selekcji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim z dopiskiem „Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy” w temacie wiadomości. Po dokonaniu selekcji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy