Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa - Samodzielny Księgowy

CGO Accounting sp. z o.o

  • Łąkowa 3/5, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łąkowa 3/5

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z UoR

  • kontrola poprawności dokumentów kosztowych i przychodowych oraz ich księgowanie

  • przygotowywanie i sporządzenia deklaracji VAT, PIT, CIT

  • księgowanie wyciągów bankowych, rejestrów kasowych i rozliczanie transakcji

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • praca w systemie Comarch Optima

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub biurze rachunkowym na samodzielnym stanowisku

  • doświadczenie w obsłudze programów finansowo-księgowych, Comarch Optima – mile widziane

  • znajomość MS Office

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego, prawa podatkowego

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i zaangażowanie

  • dokładność, odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w zespole profesjonalistów

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dofinansowania do szkoleń

  • karnety sportowe

  • dofinansowania do żłobka/przedszkola