Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Alkione

4 5006 500 brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Jeżeli oprócz dokumentów lubisz pracować z ludźmi w młodym i dynamicznym zespole i chcesz się rozwijać to aplikuj do nas. Tu oprócz pracy księgowej, będziesz ważną częścią całej firmy, a praca będzie zdecydowanie bardziej różnorodna i ciekawa niż w biurze rachunkowym.

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości w spółce
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych dla zarządu
  • Kontakty z urzędami i innymi instytucjami m.in. US, ZUS, GUS
  • Obsługa konta i przygotowywanie przelewów
  • Wsparcie procesów kadrowo-płacowych
  • Administrowanie dokumentacją firmową
  • Kompletowanie dokumentów

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości (preferowane w biurze rachunkowym)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków m.in. VAT, CIT, PIT
  • Praktyczna obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość kadr i płac mile widziana
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich

Ogłoszenie archiwalne