Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

MASIMUS sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT, CIT,

  • koordynacja procesu zamknięcia okresów rozliczeniowych,

  • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego i miesięcznych raportów finansowych,

  • optymalizacja procesów księgowych, podatkowych; monitorowanie zmian w prawie podatkowym i dostosowanie procesów w firmie do obowiązującego prawa,

  • współpraca z instytucjami tj. GUS, US.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),

  • kilkuletnie doświadczenia jako Główny Księgowy bądź Zastępca Głównego Księgowego,

  • terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej,

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań,

  • biegła znajomość MS Office programu Subiekt GT, Rewizor, Gratyfikant,

  • znajomość zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – mile widziana.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Umowa o pracę,

  • Pakiet benefitów, w tym polisa ubezpieczeniowa NNW, karta sportowa.