Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

POGOTOWIE KSIĘGOWE MAGDALENA CYBULA

5 0007 500 brutto / mies.
  • Energetyków 19, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Energetyków 19

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa księgowa podmiotów kapitałowych lub jdg

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych/ rozliczeń rocznych

  • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi (US, Bank, GUS)

  • Kontakt z klientem

Nasze wymagania

Wymagania:

Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny

Znajomość UoR

Znajomości przepisów ustawy VAT i CIT/PIT

Umiejętności sporządzenia miesięcznych deklaracji podatkowych

Umiejętności sporządzenia sprawozdań finansowych/rozliczeń rocznych

Umiejętność analizy bilansu i rachunku zysków i strat

Praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office,

Aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole

Rzetelności, zaangażowania, chęci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Znajomość programu Rewizor GT/nexo lub TAXPro

To oferujemy

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

Komfortowe warunki pracy

Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia oraz merytoryczne wsparcie kierownicze

Atrakcyjne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę) oraz system premiowy.

O nas

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym, świadczymy nasze usługi kompleksowo zapewniając nową jakość obsługi księgowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: