Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO sp. z o.o.

Wojciechowska 15

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa księgowa powierzonych klientów firmy,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych,
  • bieżąca komunikacja z Klientami,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi/urzędami oraz udział w kontrolach podatkowych i audytach,
  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • znajomość programów Insert i Optima będzie atutem,
  • wiedza w obszarze księgowości oraz podatków PIT, CIT i VAT,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

To oferujemy

  • praca w przyjaznej atmosferze wśród ludzi o różnych kompetencjach, profilach zawodowych i zainteresowaniach,
  • elastyczność w pracy - czas pracy według Twoich preferencji,
  • możliwa praca w trybie hybrydowym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

O nas

Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i wartości pozwalają nam zaoferować usługi kompleksowe: prowadzenie rachunkowości, spraw pracowniczych oraz spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych, analizę finansową z wybranymi przez Klienta elementami rachunkowości zarządczej oraz koordynację spraw związanych z BHP. Korzystając z pomocy naszej spółki partnerskiej, zapewniamy również doradztwo prawne i optymalizację podatkową.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Wojciechowska 15, Lublin