Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Malbork, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "BL HOLDINGS" sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Malbork

    Lokalizacja: Stare Pole (okolice Malborka)

    Opis stanowiska:

    Prowadzenie pełnej księgowości w średniej wielkości spółce prowadzącej działalność produkcyjną w gospodarstwach rolnych na terenie Żuław, w szczególności:

    • Dekretowanie oraz księgowanie faktur zakupów i sprzedaży,
    • Rozliczanie podatku VAT i CIT, sporządzanie deklaracji oraz weryfikacja dokumentów źródłowych,
    • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne.

    Wymagania:

    • Znajomość ustawy o rachunkowości,
    • Wiedza z zakresu CIT i VAT,
    • Wykształcenie minimum średnie o profilu ekonomicznym,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2 lata,
    • Biegła obsługa komputera - MS Office,
    • Umiejętność obsługi systemu Symfonia,
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole,
    • Staranność, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia,
    • Możliwość rozwoju zawodowego u atrakcyjnego Pracodawcy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie w terminie życiorysu i listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BL Holdings Sp. z o.o. i w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

    Zgoda może być odwołana w dowolnym momencie.

    Skontaktujemy się ze wybranymi kandydatami. Gwarantujemy dyskrecję.