Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Hurtownia Opakowań Anna GumowskaO firmie

Hurtownia Opakowań Anna Gumowska

Okólna 45

Pustelnik

Marki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego.
  • Sporządzanie oraz analiza miesięcznych informacji zarządczych podsumowujących wyniki finansowe spółek.
  • Sporządzanie oraz analiza sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości.
  • Wsparcie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej.
  • Współpraca z bankami, audytorami oraz innymi klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi.
  • Uzgadnianie sald dostawców.
  • Prowadzenie kadr i rozliczanie wynagrodzeń.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Udział we wdrożeniu nowej wersji systemu magazynowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego.
  • Praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego.
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presja czasu (ścisłe dotrzymywanie terminów).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość systemu Subiekt i Rewizor będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość pracy zdalnej, nie częściej niż 2 razy w tygodniu.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
  • Termin rozpoczęcia pracy: sierpień/wrzesień 2022 r.
  • Miejsce pracy: Marki k/Warszawy.

Od kilkunastu lat zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom opakowań. Jesteśmy sprzedawcą jak i producentem większości oferowanych produktów.

Kartony, opakowania produktowe, folie, taśmy, torebki. Słowem – wszystko do zabezpieczania przesyłek i ochrony produktów.

Wygląda na to, że klientom opłaca się u nas kupować, ale na tym nie poprzestajemy. :)

Chcemy nadal utrzymać wzrost firmy na co najmniej tak wysokim poziomie, jak wzrost rynku sprzedaży online.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Okólna 45, Pustelnik, Marki