Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

  • Mikołów, śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ABR Sp. z o. o.

Podstawową działalnością Spółki jest handel surowcami wtórnymi oraz wynajem i sprzedaż pawilonów handlowych, kontenerów morskich oraz budowlanych.

Poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sprawowanie kontroli formalnej i merytorycznej nad rozliczeniami spółki z kontrahentami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi
  • Analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych
  • Prowadzenie rozliczeń dostaw wewnątrzwspólnotowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, organami podatkowymi i bankami
  • Wykonywanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • Analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w księgowości, w tym 2 lata na stanowisku głównego księgowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • Znajomość aplikacji księgowo – finansowej Symfonia FK, Symfonia Handel, OPTIMA
  • Sumienność i dokładność
  • Odpowiedzialność za terminowość w obowiązkach sprawozdawczych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ABR Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABR Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Dzieńdziela 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.