Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

JM Group Sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych – CIT, PIT, VAT

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • sporządzanie pozostałych raportów (np. GUS, NBP)

  • bieżący kontakt z bankami i urzędam

  • znajomość zagadnień związanych z księgowaniem transakcji dotyczących importu, eksportu, WNT, WDT, importu usług

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość,

  • minimum 5 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w spółkach bazujących na KH

  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych i umiejętność stosowania przepisów w praktyce

  • umiejętność opracowywania różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na dynamiczne, zmienne środowisko pracy

  • terminowość, dokładność, zorientowanie na zadania, wnikliwość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź samozatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom

  • przyjazne warunki pełnej wyzwań pracy w dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i powierzonych zadań