Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kancelaria Podatkowo-Księgowa ADEQUADO DORADCA PODATKOWY Robert Grzeszczyk nr wpisu 11902O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów firmy

  • kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji VAT, CIT-8 i inne

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • sporządzanie raportów dla klientów firmy

  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami

  • sporządzanie sprawozdawczości GUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnego księgowego

  • mile widziana znajomość programu Insert będzie dużym atutem

  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT

  • dobra znajomość arkusza Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy