Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy - pełna księgowość

CHANDON WALLER O firmie

  • Wadowicka 6, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

CHANDON WALLER

Wadowicka 6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,

  • Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US),

  • Przygotowanie deklaracji VAT i CIT,

  • Bezpośredni kontakt z Klientami i utrzymywanie dobrych relacji.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w rachunkowości,

  • Doświadczenie zawodowe w outsourcingu usług finansowych będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej,

  • Obsługa systemów finansowo-księgowych: Comarch Optima/ Enova/ Streamsoft Prestiż

  • Preferowany system Comarch Optima (jeśli nie znasz Optimy nauczymy Cię),

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę / współpracę / zlecenie, w zależności od oczekiwań kandydata,

  • Szkolenia merytoryczne oraz z umiejętności miękkich,

  • Współpraca w zespole z zespołem kadr oraz asystentem księgowym,

  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, zniżki do kliniki stomatologicznej, Karta MultiSport,

  • Obsługę prestiżowych klientów,

  • Własne stanowisko pracy (komputer, telefon),

  • Przyjazną atmosferę w firmie w młodym i energicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia specjalistyczne,

  • Możliwość awansu (ścieżka kariery m.in na stanowisko Managera Zespołu Księgowego)

  • Biuro w dobrze skomunikowanej części Krakowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Naszą bazową usługą jest wsparcie klientów w pełnej obsłudze księgowej i kadrowej. Outsourcing usług księgowych i kadrowych jest coraz częściej wybieraną formą przez właścicieli dużych przedsiębiorstw. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie różnych organizacji, wybierając to, co najlepsze i tworząc nową jakość w księgowości firm.

W raz z prężnym rozwojem poszukujemy najlepszych specjalistów na rynku.

Jeśli jesteś osobą, dla której księgowość i podatki to pasja, a dokładność i terminowość to słowa klucze w codziennej pracy, to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do Nas ! :)

Przewiń do profilu firmy