Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

K112 Business Center

  • Wojciecha Kossaka 118, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wojciecha Kossaka 118

Piła

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów;

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;

  • prowadzenie rozrachunków, uzgodnienia sald;

  • monitorowanie oraz analiza procesów księgowo-podatkowych;

  • rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów;

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników;

  • obsługa audytów księgowych i podatkowych;

  • komunikacja z Klientami.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie kierunkowe;

  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF);

  • znajomości programu księgowego Comarch Optima.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w miłej atmosferze;

  • wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

K112 – Nasz wieloosobowy zespół, to kombinacja doświadczenia, wiedzy eksperckiej, świeżości i rozeznania we współczesnych realiach biznesu. Pomagamy klientom podejmować przemyślane decyzje i rozwijać działalność, dostarczając wysokiej jakości dane na czas.

Biuro rachunkowe:

Nasz Klient określa zakres oczekiwanej współpracy tak, byśmy dostarczali Mu informacji w zakresie uznawanym za niezbędny. Świadczymy usługi tak w siedzibie biura jak i u klienta oferując elastyczne rozwiązania.

Kadry i płace:

Wsparcie i doradztwo we wszystkich aspektach polityki personalnej (ZUS, wynagrodzenia, urlopy, PEFRON itp.).

Zarządzanie i wymiana informacji z użyciem platformy online.

Indywidualny opiekun do spraw kadr i płac.

Bezpieczeństwo:

gwarantujemy, że powierzone nam dane oraz dokumenty będą zachowane w pełnej tajemnicy zawodowej.

Terminowość:

współpracując z naszym biurem rachunkowym możesz mieć pewność, że nie przekroczysz żadnych ważnych terminów.

Księgowość:

Wsparcie w zakładaniu i przekształcaniu różnych form prowadzenia działalności: jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki osobowe i kapitałowe.

Prowadzenie ewidencji księgowej.

Indywidualny opiekun do spraw księgowych.

Elastyczność:

usługi księgowe w pełni dopasowujemy do Państwa potrzeb.

Wiedza i doświadczenie:

personel naszego biura rachunkowego posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Przewiń do profilu firmy