Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kancelaria Usług Księgowych Hejne S.K.

7 0007 500 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zróżnicowanych firm zgodnie ze standardami jakości wypracowanymi przez biuro,

  • Efektywna bieżąca komunikacja z klientami w celu optymalizacji obsługi księgowej,

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym dokonywaniem operacji księgowych,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby wewnętrzne klienta oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby klientów,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnej księgowej minimum 3 lata,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Biegła znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,

  • Wiedza z zakresu podatku CIT, PIT, VAT,

  • Dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności pakietu MS Office, głównie Excel,

  • Biegła znajomość systemów księgowych (mile widziane Rachmistrz, Optima, Symfonia),

  • Terminowość, systematyczność i dokładność,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dostosowaną do oczekiwań kandydata,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • przesympatyczna atmosfera w biurze,

  • pakiet zdrowotny, sportowy

O nas

Kancelaria Usług Księgowych Hejne Sp. z o.o. S.K. zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze księgowości dla działalności gospodarczych oraz dla spółek prawa handlowego. Wspólnicy to osoby od wielu lat związane z praktyką biznesu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom precyzyjnie dobranej kadry pracowniczej nasi klienci mają pewność, że ich sprawy finansowe powierzone są najlepszym specjalistom.

Jesteśmy firmą, dla której dobra atmosfera to największa wartość, bo przecież w pracy spędzamy tyle czasu.

To jak zainteresowaliśmy Ciebie? Prześlij do nas swoje CV!