Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa/Samodzielny księgowy

Devire

10 00011 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca finansowego

  • Księgowanie dokumentów finansowo-ksiegowych

  • Udział w audytach finansowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)

  • Usprawnianie lokalnych procedur i procesów księgowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i rachunkowość)

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość systemu RAKS, mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics

  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Praca w systemie hybrydowym

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy