Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista

zatrudni osobę na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • kalkulacja zobowiązań podatkowych i terminowe informowanie klientów o wynikach,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie rachunkowości zarządczej,
  • uczestnictwo w procesach optymalizacji obiegu dokumentów firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomość programu Symfonia,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • samodzielności i systematyczność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zasady wynagradzania,
  • stabilne zatrudnienie,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne