Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczymy usługi w zakresie ochrony fizycznej i profesjonalnego utrzymania czystości.

    Zatrudnimy osobę na stanowisko:
    SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Poznań

    OBOWIĄZKI:

    • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowowści i przepisami prawa podatkowego,
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
    • Nadzór w zakresie rozliczeń zobowiązań i należności,
    • Sporządzanie deklaracji PIT, VAT, CIT, PFRON oraz sprawozdań do GUS, US, ZUS,
    • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu,
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnętrznymi firmy.

    WYMAGANIA:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Biegłej i praktycznej znajomości przepisów podatkowych oraz Ustawy o rachunkowości,
    • Praktyczna zanajomość obsługi komputera oraz programu Enova, Płatnik, Pakiet Office,
    • Dobrej organizacji czasu pracy, sumienności oraz umiejętności współpracy w grupie i z kilentem zewnętrznym.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej od wielu lat pozycji na rynku,
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
    • Narzędzia niezbędne do pracy,
    • Miłą atmosferę i pyszną kawę!
    CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impuls Security Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impuls Security Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    Prosimy o zamieszczenie klauzuli

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Podmiejska 2, 61-357 Poznań, adres email: [email protected]
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.
    3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    * Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997