Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.

    Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez
    specjalistów działających na rynku nieruchomości. Działalność grupy opiera się głównie na budowie
    komercyjnych obiektów handlowych na wynajem oraz nieruchomości mieszkalnych.

    W związku z intensywnym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie księgowości w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa: prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, zakładowego planu kont,
    • sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań do GUS,
    • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów polskiej ustawy o rachunkowości,
    • sporządzanie zestawień na potrzeby zarządu,
    • inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
    • bardzo dobra praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku samodzielnej księgowej,
    • znajomść pakietu MS Office
    • mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia FK,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy,
    • samodzielność, zaangażowanie, sumienność, dokładność, terminowość,
    • mile widziane doświadczenie w kadrach, płacach i ZUS.

    Oferujemy:

    • odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • wsparcie ze strony doświadczonej kadry,
    • miłą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV w formacie pdf prosimy opisać: Imię_Nazwisko.pdf

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AM WFH Inwestycje z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Potworowskiego 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Potworowskiego 11 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Dane osobowe kandydatów wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe
    (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Każdy z kandydatów ma prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził(a) zgodę) do innego administratora danych. Każdy z kandydatów ma także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez czas trwania rekrutacji. Ponadto dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.
    Administratorem danych osobowych będzie AM WFH Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu, pod adresem ul. Potworowskiego 11, 60-212 Poznań, KRS: 0000726016.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.