Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Siedziba firmy
    Poznań, wielkopolskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

Zakręt 4

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie, weryfikowanie oraz importowanie dokumentów księgowych do systemu Comarch ERP Optima;
  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych;
  • Realizowanie kontaktów merytorycznych z klientami zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Sporządzanie oraz podpisywanie deklaracji podatkowych, a także sprawozdawczości GUS i NBP;
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Sporządzanie oraz podpisywanie sprawozdań finansowych oraz dokumentów do badania sprawozdań;
  • Wprowadzanie przelewów do banku, księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie rozrachunków;
  • Kontakt z instytucjami państwowymi;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości, w tym co najmniej 2-letnie na samodzielnym stanowisku;
  • Znajomość programu Comarch Optima;
  • Praktyczna znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych;
  • Znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dokładność, samodzielność oraz skrupulatność;

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę zdalną, aczkolwiek jest możliwość pracy stacjonarnej, bądź hybrydowej z jednego z naszych biur– zapewniamy kawkę, herbatkę i przyjazną atmosferę 😊
  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku;
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę - zadbaj o swoje zdrowie;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Możliwość nauki języków obcych, dzięki platformie e-learningowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy, Zakręt 4, Grunwald, Poznań