Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy - praca zdalna

Panda BiuroO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista

Panda Biuro to nowoczesne biuro rachunkowe. Nasza unikalność to całkowicie zdalna współpraca oraz pasja do IT. Bezpieczeństwo i prywatność danych stanowią u nas najwyższy priorytet.

www.pandabiuro.pl

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych
  • Weryfikacja, księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Obsługa i kontakt z klientami
  • Sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych (CIT, PIT, VAT)
  • Analiza bieżących problemów księgowych i podatkowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNIP oraz rozliczenia RMK
  • Kalkulacja oraz raportowanie ubezpieczeń ZUS

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej
  • Znajomość bieżących przepisów podatkowych i śledzenie aktualnych zmian
  • Znajomość obsługi kadrowo-płacowej
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel
  • Odpowiedzialność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewnych

Mile widziane:

  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Comarch Optima, SAP Business One oraz Płatnik
  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach z różnych branż
  • Pracę zdalną
  • Elastyczny czas pracy
  • Niepełny wymiar czasu pracy
  • Kontrakt B2B/umowa zlecenie
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, młodym i otwartym zespole
  • Sprzęt IT

Ogłoszenie archiwalne