Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Impact Clean Power Technology S.A.

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie krajowych oraz zagranicznych faktur kosztowych i zakupu materiałów

  • księgowanie oraz nadzór nad rozliczeniem produkcji

  • przygotowywanie analiz, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, w tym na potrzeby GUS i NBP

  • sporządzanie deklaracji VAT, podatku dochodowego, odroczonego, raportów JPK - odpowiedzialność za prawidłowość i terminowość rozliczeń

  • księgowanie listy płac

  • aktywny udział w sporządzaniu pełnych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • współpraca z audytorami zewnętrznymi oraz organami administracji skarbowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego w branży produkcyjnej

  • znajomość międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej

  • praktyczna znajomość MSR/MSSF

  • znajomość zagadnień z zakresu prac badawczo-rozwojowych oraz ulgi B+R, IP Box

  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. B1)

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • dokładność, rzetelność i terminowość

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

To oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie na rynku elektromobilności

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci, żłobków i przedszkoli

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie ważnych momentów w życiu m.in narodziny dziecka

  • swobodna atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • grupy sportowe-piłka nożna, kolarstwo, wioślarstwo, bieganie

  • becikowe

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy