Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

BIURO URZĄDZANIA LASU I GEODEZJI LEŚNEJ

Leśników 21

Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i podatkowymi,

bieżąca ewidencja operacji gospodarczych,

bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

kontrola poprawności dokumentów księgowych od strony rachunkowo-podatkowej,

obsługa rachunków bankowych i rozrachunków z kontrahentami,

sporządzanie listy płac i rozliczenia z ZUS, PIT, PFRON, PPK

dokonywanie rozliczeń międzyokresowych,

prowadzenie ewidencji środków trwałych,

poprawne i terminowe obliczanie oraz sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań(VAT, CIT, GUS),

czynny udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych,

odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej i jej archiwizację,

proponowanie usprawnień procesów w obszarze księgowości.

Nasze wymagania

preferowane wykształcenie o kierunku finanse, rachunkowość,

znajomość obsługi programów finansowo- księgowych preferowana Symfonia,

minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,

bardzo dobra znajomość  MS Excel,

dobra, ugruntowana praktyczna znajomość rachunkowości i prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,

odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość,

komunikatywność i zaangażowanie,

rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

znajomość rozliczania projektów unijnych.

To oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy,

pakiet benefitów i świadczeń dodatkowych z myślą o Twoim zdrowiu i samopoczuciu,

pracę z profesjonalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

możliwość kreowania swojego rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje,

pracę w zespole, który szanuje i docenia drugiego człowieka, jego pracę i zaangażowanie w realizację zadań.

Benefity

opieka medyczna,

dofinansowanie kursów i szkoleń,

spotkania integracyjne,

dofinansowanie biletów do kina, teatru,

dofinansowanie wypoczynku.

O nas

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej  jest  wielooddziałowym przedsiębiorstwem państwowym z siedzibą  w Sękocinie Starym ul. Leśników 21; 05-090 Raszyn.

Posiadamy dwanaście Oddziałów na terenie całej Polski,  jesteśmy specjalistyczną jednostką organizacyjną działającą na rzecz leśnictwa.

Przedmiotem  działania jest  działalność usługowa w zakresie sporządzania planów urządzania lasu, planów ochrony dla parków  narodowych, wykonywanie opracowań studialnych i prognostycznych związanych z  leśnictwem i ochroną przyrody, świadczenie innych usług na potrzeby gospodarki leśnej i ochrony środowiska.

Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od roku 1956 .

Sytuację ekonomiczną Biura można ocenić jako pomyślną i stabilną. Zapewniamy swoim pracownikom  stabilną pracę i możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.