Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

SPS INSCON sp. z o.o.

  • Sobin (pow. polkowicki), dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPS INSCON sp. z o.o. świadczy  usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, budowy instalacji sanitarnych i przemysłowych. Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem i realizujemy inwestycje kompleksowo – od usług projektowych, poprzez roboty ziemne i fundamentowe, prace murarskie i żelbetowe, po instalacje sanitarne, przemysłowe oraz elektryczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem: www.spsinscon.pl.

Firma SPS INSCON Sp. z o.o. z siedzibą w Sobinie (59-101), przy ul. Myśliwskiej 39, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy - ul. Myśliwska 39, 59-101 Sobin.

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:

  • samodzielne prowadzenie spraw księgowych spółki,
  • bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych,
  • prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych (CIT,VAT i innych),
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • nadzór nad naliczaniem wynagrodzeń oraz przygotowywaniem deklaracji ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz innych informacji, wymaganych przepisami prawa, dla instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych na potrzeby Zarządu Spółki,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (księgowość, rachunkowość, finanse),
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych (minimum 5 letniego),
  • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT,PIT,VAT) oraz innych raportów i analiz,
  • doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywania deklaracji ZUS,
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomości zasad budżetowania, obiegu dokumentów, zarządzania projektami,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (praca w zespole) oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji, w tym dopłaty do szkoleń branżowych,
  • wynagrodzenie spełniające oczekiwania,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania (kontakt tel. 787 092 787 w godz.: 8.00-16.00 od pn.-pt.)

Prosimy o dopisanie w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Ogłoszenie archiwalne