Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy – Starsza Specjalistka/Starszy Specjalista ds. księgowości

Grant ThorntonO firmie

6 000–9 000
brutto / mies.
  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. księgowości, która będzie współodpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości i sprawozdawczości podatkowej naszych Klientów, sporządzanie raportów zarządczych i deklaracji podatkowych, a także wykonywanie prac związanych z zamknięciem miesiąca i z zamknięciem roku (prace bilansowe). Dodatkowo będziesz odpowiadał(a) za dbałość o poprawność i terminowość realizowanych zadań, które wynikają z umowy o usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz bezpośredni kontakt z Klientami. Jako Starszy Specjalista (funkcja samodzielnego księgowego), będziesz również weryfikować merytorycznie pracę asystentów oraz młodszych specjalistów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • powyżej 4 lata doświadczenia w obszarze rachunkowości - warunek konieczny, atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy (VAT, CIT, podatek u źródła)
  • samodzielność w przygotowywaniu sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość MSR i zasad raportowania giełdowego Spółek prowadzących księgi wg MSR-ów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w ponad 800 osobowym zespole i z Klientem
  • możliwość pracy zdalnej
  • jasno określona ścieżka kariery
  • praca w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki
  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy)
  • system rozliczania nadgodzin
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, dostęp do platformy szkoleniowej
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkursach (np. #aGTywni, Pracownik Roku, CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)
  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne, dołączenia do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość pracy hybrydowej

Rozwój jak w najlepszych firmach, atmosfera jak nigdzie!

Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem? To nasza specjalność. Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów.

Przywiązujesz duże znaczenie do atmosfery pracy? To nasz znak rozpoznawczy. Do zespołu dobieramy osoby, którzy doceniają życzliwość, koleżeńskość, a szacunek i współpraca to dla nich podstawowe wartości. Szybko odnajdziesz tutaj swoje miejsce!

Chętnie opowiemy więcej, a co ważniejsze chętnie dowiemy się więcej o Tobie, bo w GT nie jesteś wyłącznie Księgową, Kadrową, Doradcą czy Audytorem, dla nas jesteś przede wszystkim Kasią, Anią, Grzegorzem i Jankiem. Jesteś sobą.

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy – Starsza Specjalistka/Starszy Specjalista ds. księgowości, opolskie