Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA sp. z o.o.

Tadeusza Apolinarego Wendy 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu firmy

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • uzgadnianie rejestrów VAT oraz przygotowywanie zestawień do deklaracji

  • analiza kont należności i zobowiązań, windykacja i potwierdzanie sald na rozrachunkach

  • udział w uzgadnianiu sald kont księgowych i zamykaniu procesu księgowego na koniec miesiąca

  • pomoc przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych rocznych i okresowych

  • przygotowywanie i sporządzanie sprawozdań statystycznych i przekazywanie ich do GUS

  • ścisła współpraca z Główną Księgową

Nasze wymagania

  • znajomość zasad rachunkowości i krajowego prawa podatkowego

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

  • wykształcenie kierunkowe – rachunkowość

  • inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazne środowisko pracy

O nas

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia to miejska spółka, której działalność opiera się na trzech filarach - organizacji imprez, promocji turystycznej i działalności nadwodnej.

Naszym celem jest działalność na rzecz Szczecina. Dbamy o zadowolenie mieszkańców i turystów – to właśnie dla nich kształtujemy powierzoną nam przestrzeń m.in. nadodrzańskich bulwarów, Alei Kwiatowej, czy Wyspy Grodzkiej, organizujemy niezapomniane eventy, jak: The Tall Ships Races, Żagle, Dni Morza czy Jarmark Bożonarodzeniowy, prowadzimy także Centrum Informacji Turystycznej, a w roku 2022 zostaliśmy operatorem Hali Netto Arena.

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z dopiskiem „Samodzielna księgowa/ Samodzielny księgowy”) drogą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania lub listownie na adres: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o.; 70-655 Szczecin, ul. Tadeusza Wendy 8.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na indywidualne spotkania rekrutacyjne

Ostateczny termin składania ofert – 28 luty 2022 r.