Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Farma Polska Sp. z o.o.

  • Mieszka I 82, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mieszka I 82

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego;

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek u źródła) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)

  • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (finanse, rachunkowość)

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowy/księgowa

  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowego

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, terminowość

  • samodzielność w działaniu

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Firma z kapitałem zagranicznym o stabilnej pozycji na rynku polskim, prowadząca działalność handlową, rolniczą, usługową oraz transportową poszukuje kandydatki/ kandydata na stanowisko księgowej/ księgowego.