Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Margo Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującym planem kont

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń i sald kont księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych

  • Monitorowanie poprawności rachunków i szczegółowych danych potrzebnych do przeprowadzenia operacji finansowych

  • Kontrola faktur i korekt sprzedaży

  • Analiza rozrachunków

  • Wprowadzanie not memoriałowych

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • Uzgadnianie sald z klientami oraz sporządzanie kompensat

  • Rozliczanie dokumentów związanych z faktoringiem

  • Księgowanie wyciągów bankowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego w pełnej księgowości

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów/ rachunkowości

  • Znajomość i umiejętność zastosowania przepisów z zakresu rachunkowości oraz ustaw podatkowych

  • Nastawienia na jakość i terminowość wykonywanych zadań

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność

  • Zdolności analityczne

  • Stabilizacja osobista

  • Miejsce zamieszkania – Toruń.

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów rynku

  • Długofalowe i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Możliwość pełnego wykorzystania nabytej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

  • Atrakcyjne i przejrzyste wynagrodzenie

  • Miejsce pracy: TORUŃ

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Margo Sp. z o.o. sp.k.

MARGO to wiodący na polskim rynku dostawca części zamiennych do maszyn we wszystkich gałęziach przemysłu. Będąc jednym z największych w naszym kraju dystrybutorów renomowanych i światowych producentów, jesteśmy gwarantem profesjonalnej obsługi zakładów produkcyjnych, nie tylko w zakresie zaopatrzenia technicznego, ale i również redukcji kosztów utrzymania ruchu, optymalizacji procesów oraz minimalizacji przestojów awaryjnych.

25 lat doświadczenia na rynku / 200 pracowników / 8 000 zadowolonych klientów / 52 000 produktów w ciągłej dostępności

Przewiń do profilu firmy