Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Grupa Progres

  • Turek

    Turek, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Nasz Klient miedzynarodowa firma z branży FMCG, opierający swoją kilkudziesięcioletnią tradycję na rodzinnej firmie ze śródziemnomorskimi korzeniami. Do współprowadzenia księgowości polskiej spółki tej grupy poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Inne doraźne prace w ramach pracy działu finansowego

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowym

  • Wiedza z zakresu zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym

  • Znajomość programów finansowo-księgowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobra ogranizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realny wpływ na funkcjonowanie działu finansowego

  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Głównej Księgowej

  • Pracę w stabilnej organizacji, w atmosferze otwartości i serdeczności w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Wsparcie i dofinansowanie do nauki języka i szkoleń branżowych

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy