Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy w biurze rachunkowym

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp. k.

Aleja Armii Ludowej 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem poszukuje osoby do kierowania zespołem księgowym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość prawa gospodarczego, w tym ordynacji podatkowej, kodeksu spółek handlowych

  • rejestrowanie spółek, zasad ewidencji i identyfikacji podatników

  • umiejętności interpersonalne, zarządzania zespołem

  • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość

  • znajomość programu księgowego Comarch ERP OPTIMA

  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze i dobrej lokalizacji

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • szkolenia

Spółka ATA Accounting Services to biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem.

Razem ze spółką doradztwa podatkowego ATA Tax i spółką audytorską ATA Audit tworzymy grupę ATA FINANCE.

Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy

Forma zatrudnienia

  • umowa o pracę na czas próbny 3 miesięcy

  • druga umowa o pracę na czas określony 24 miesiące

  • kolejna umowa o pracę na czas nieokreślony

Możliwości

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • współpraca z doradcami podatkowymi oraz audytorami

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów