Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe oraz zarządzanie sekretariatem korporacyjnym. Przewagę konkurencyjną zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 120 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla polskich spółek oraz z kapitałem zagranicznym
  • sporządzanie rocznych deklaracji CIT-8, ORD-U, IFT-1R, IFT-2R oraz sprawozdań finansowych
  • kalkulacja podatku VAT, CIT
  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat
  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami
  • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
  • dobra znajomość arkusza Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w branży nieruchomości
  • umiejętność nadzorowania pracy innych osób

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
  • atrakcyjny system premiowy
  • dostęp do platformy benefitowej
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów
  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Blackstones CS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Floriańskiej 2, 03-707 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Blackstones CS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Floriańskiej 2, 03-707 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy